kio5_zeroconf - en to sr@ijekavian translation catalogue (7 entries)

en: FTP servers
sr@ijekavian: ФТП сервери

en: WebDav remote directory
sr@ijekavian: Удаљена вебДАВ фасцикла

en: Remote disk (sftp)
sr@ijekavian: Удаљени диск (СФТП)

en: Remote disk (fish)
sr@ijekavian: Удаљени диск (ФИСХ)

en: NFS remote directory
sr@ijekavian: Удаљена НФС фасцикла

en: The Zeroconf daemon (mdnsd) is not running.
sr@ijekavian: Демон зироконфа (mdnsd) није покренут.

en: The KDNSSD library has been built without Zeroconf support.
sr@ijekavian: Библиотека КДНССД је изграђена без подршке за зироконф.
