kio_zeroconf - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: FTP servers
sv: FTP-servrar

en: WebDav remote directory
sv: WebDav-fjärrkatalog

en: Remote disk (sftp)
sv: Fjärrhårddisk (sftp)

en: Remote disk (fish)
sv: Fjärrhårddisk (fish)

en: NFS remote directory
sv: NFS-fjärrkatalog

en: The Zeroconf daemon (mdnsd) is not running.
sv: Zeroconf-demonen (mdnsd) kör inte.

en: The KDNSSD library has been built without Zeroconf support.
sv: KDNSSD-biblioteket har byggts utan stöd för Zeroconf.
