kio_zeroconf - en to th translation catalogue (6 entries)

en: FTP servers
th: เซิร์ฟเวอร์บริการ FTP

en: WebDav remote directory
th: ไดเรกทอรีปลายทางของ WebDav

en: Remote disk (sftp)
th: ดิสก์เครือข่าย (แบบ sftp)

en: Remote disk (fish)
th: ดิสก์เครือข่าย (แบบ fish)

en: NFS remote directory
th: ไดเรกทอรีเครือข่ายแบบ NFS

en: The Zeroconf daemon (mdnsd) is not running.
th: บริการ Zeroconf (mdnsd) ยังไม่ได้ทำงานอยู่
