kio5_zeroconf - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: FTP servers
uk: Сервери FTP

en: WebDav remote directory
uk: Віддалений каталог WebDav

en: Remote disk (sftp)
uk: Віддалений диск (sftp)

en: Remote disk (fish)
uk: Віддалений диск (fish)

en: NFS remote directory
uk: Віддалений каталог NFS

en: The Zeroconf daemon (mdnsd) is not running.
uk: Не запущено фонову службу Zeroconf (mdnsd).

en: The KDNSSD library has been built without Zeroconf support.
uk: Бібліотеку KDNSSD було зібрано без підтримки Zeroconf.
