zypper - en to ie translation catalogue (10 entries)

en: Suspicious category filter value '%1%'.
ie: Suspectiv valore del filtre de categories: '%1% '.

en: Suspicious severity filter value '%1%'.
ie: Suspectiv valore del filtre de severitá: '%1%'.

en: Repository:
ie: Repositoria:

en: Key Fingerprint:
ie: Fingre-print de clave:

en: Key Name:
ie: Nómine de clave:

en: Key Created:
ie: Clave creat:

en: Key Expires:
ie: Clave expira:

en: Subkey:
ie: Sub-clave:

en: Rpm Name:
ie: Nómine de RPM:

note: translator: %1% is a file name
en: File '%1%' is unsigned.
ie: File «%1%» ne es signat.
