zypper - en to si translation catalogue (12 entries)

en: Invalid command
si: අවලංගු විධානයක්

en: Repository Management:
si: නිධිය මෙහෙයුම්:

en: Service Management:
si: සේවා මෙහෙයුම්:

en: Software Management:
si: මෘදුකාංග මෙහෙයුම්:

en: Update Management:
si: යාවත්කාලීන කිරීම් මෙහෙයුම්:

en: Querying:
si: විමසුම:

en: Package Locks:
si: සංචිත අගුල්:

en: Locale Management:
si: පෙදෙසිය මෙහෙයුම්:

en: Other Commands:
si: අනෙක් විධාන:

en: Subcommands:
si: උපවිධාන:

en: Unknown command '%s'
si: අඥාත විධාන '%s'

en: Invalid table style %d.
si: අවලංගු වගු සැකසුම් %d.
