Frogatto - en to tt translation catalogue (9 entries)

en: Pocket Money
tt: Кесәле акча

en: Ambush!
tt: Тозак!

en: Victory!
tt: Җиңү

en: Stonepipe Bridge
tt: Ташлы күпер

en: Maintenance Shaft
tt: Тотып торучы платформа

en: The Long Haul
tt: Зур ыргым

en: Wild New Wonder
tt: Яңа кыргый могҗиза

en: Bombing Fools
tt: Бомберлар

en: Bon Bosque
tt: Бон Боске
