make-3.81 - en to lt translation catalogue (85 entries)

en:  (name might be truncated)
lt:  (pavadinimas gali būti sutrumpintas)

en:   Date %s
lt:   Data %s

en:  (built-in):
lt:   (integruota)

en: 
    # Directories
lt: 
    # Aplankai

en: # %s: could not be stat'd.
lt: # %s: negalėjo būti stat'intas.

en: No
lt: Ne

en:  files,
lt:  failai,

en: no
lt: ne

en:  impossibilities
lt:  negalimybės

en:  so far.
lt:  kol kas.

en:  impossibilities in %lu directories.
lt:  negalimybės %lu aplankuose.

en: unterminated variable reference
lt: neterminuota nuoroda į kintamąjį

en: Removing intermediate files...
lt: Šalinami tarpiniai failai...

en: Current time
lt: Dabartinis laikas

en: %s: Timestamp out of range; substituting %s
lt: %s: Laiko žymė už rėžių; keičiama į %s

en: # Not a target:
lt: # Ne tikslas:

en: #  A default, MAKEFILES, or -include/sinclude makefile.
lt: #  Numatytoji reikšmė, MAKEFILES, arba -include/sinclude „make“ failas

en: #  Implicit rule search has been done.
lt: #  Neišreikštinių taisyklių paieška atlikta.

en: #  Implicit rule search has not been done.
lt: #  Neišreikštinių taisyklių paieška neatlikta.

en: #  Also makes:
lt: #  Taip pat sukuria:

en: #  Modification time never checked.
lt: #  Modifikacijos laikas niekada netikrintas.

en: #  File does not exist.
lt: #  Failas neegzistuoja.

en: #  File is very old.
lt: #  Failas labai senas.

en: #  Last modified %s
lt: #  Paskutinį kartą pakeista %s

en: #  File has been updated.
lt: #  Failas atnaujintas.

en: #  File has not been updated.
lt: #  Failas nebuvo atnaujintas.

en: #  Successfully updated.
lt: #  Sėkmingai atnaujinta.

en: #  Needs to be updated (-q is set).
lt: #  Turi būti atnaujinta (-q nustatyta).

en: #  Failed to be updated.
lt: #  Nepavyko atnaujinti.

en: 
    # Files
lt: 
    # Failai

en: 
    # files hash-table stats:
    #
lt: 
    # failų maišos lentelės statistika:
    #

en: %s: illegal option -- %c
lt: %s: neleistinas parametras -- %c

en: %s: invalid option -- %c
lt: %s: netaisyklingas argumentas -- %c

en: %s: option requires an argument -- %c
lt: %s: parametrui reikia argumento -- %c

en: empty string invalid as file name
lt: negalimas tuščias failo pavadinimas

en: Updating makefiles....
lt: Atnaujinami „make“ failai....

en: Couldn't change back to original directory.
lt: Nepavyko grįžti į pirminį aplanką.

en: No targets
lt: Nėra tikslų

en: No targets specified and no makefile found
lt: Nenurodyta tikslų ir nerasta „make“ failų

en: Updating goal targets....
lt: Atnaujinami tikslai...

en: Usage: %s [options] [target] ...
lt: Naudojimas: %s [argumentai] [tikslas] ...

en: 
    This program built for %s
lt: 
    Ši programa sukompiliuota %s sistemai

en: 
    This program built for %s (%s)
lt: 
    Ši programa sukompiliuota %s (%s) sistemai

en: Report bugs to <bug-make@gnu.org>
lt: Praneškite apie klaidas adresu <bug-make@gnu.org>

en: %s: Entering an unknown directory
lt: %s: Įeinama į nežinomą aplanką

en: %s: Leaving an unknown directory
lt: %s: Išeinama iš nežinomo aplanko

en: %s[%u]: Entering an unknown directory
lt: %s[%u]: Įeinama į nežinomą aplanką

en: %s[%u]: Leaving an unknown directory
lt: %s[%u]: Išeinama iš nežinomo aplanko

en: .  Stop.
lt: .  Pabaiga.

en: Reading makefiles...
lt: Skaitomi „make“ failai...

en:  (no default goal)
lt:  (nėra numatytojo tikslo)

en:  (search path)
lt:  (paieškos kelias)

en:  (don't care)
lt:  (nesvarbu)

en:  (no ~ expansion)
lt:  (nėra ~ išplėtimo)

en: invalid syntax in conditional
lt: netaisyklinga sąlygos sintaksė

en: missing target pattern
lt: trūksta tikslo šablono

en: multiple target patterns
lt: keli tikslo šablonai

en: empty variable name
lt: tuščias kintamojo pavadinimas

en: 
    # Implicit Rules
lt: 
    # Neišreikštinės taisyklės

en: 
    # No implicit rules.
lt: 
    # Nėra neišreikštinių taisyklių.

en: unknown signal
lt: nežinomas signalas

en: Interrupt
lt: Pertraukimas

en: Quit
lt: Išeita

en: Illegal Instruction
lt: Neleistina instrukcija

en: EMT trap
lt: EMT gaudyklė

en: Floating point exception
lt: Slankaus kablelio klaida

en: Killed
lt: Nutraukta

en: Bus error
lt: Magistralės klaida

en: Segmentation fault
lt: Segmentacijos klaida

en: Bad system call
lt: Blogas sisteminis kvietimas

en: Alarm clock
lt: Žadintuvas

en: Power failure
lt: Elektros maitinimo sutrikimas

en: Stopped
lt: Sustabdyta

en: Stopped (tty input)
lt: Sustabdyta (tty įvedimas)

en: Stopped (tty output)
lt: Sustabdyta (tty išvedimas)

en: Stopped (signal)
lt: Sustabdyta (signalas)

en: CPU time limit exceeded
lt: Viršytas CPU laiko limitas

en: File size limit exceeded
lt: Viršytas failo dydžio limitas

en: Window changed
lt: Langas pakeistas

en: Continued
lt: Pratęsta

en: I/O possible
lt: Galimas įvedimas/išvedimas

en: Resource lost
lt: Išteklius prarastas

en: Danger signal
lt: Pavojaus signalas

en: Information request
lt: Informacijos užklausa

en: Floating point co-processor not available
lt: Slankaus kablelio koprocesorius neprieinamas
